Logo Cięcie Wodą Toruń

Cięcie Wodą Toruń

Cięcie metalu wodą

Cięcie Wodą Toruń

Cięcie metalu wodą

Nowoczesna metoda cięcia metalu wodą – bezpieczeństwo i precyzja

Technologia cięcia wodą pod wysokim ciśnieniem pozwala nie tylko na przecinanie strumieniem wody tworzyw sztucznych i ceramiki, ale i najtwardszych materiałów, takich jak kamień oraz metale. W naszej firmie nie obawiamy się wyzwań i pracujemy w ramach nawet najbardziej zaawansowanych projektów, a dzięki nowoczesnemu zapleczu sprzętowemu i wieloletniemu doświadczeniu mamy pewność, że spełnimy wszystkie oczekiwania naszych Klientów. Sprawdź, jak możemy pomóc!

Na czym polega cięcie wodą metali i dlaczego cięcie materiałów strumieniem wody jest tak bezpieczne?

Technologia wykorzystująca strumień tnący H2O umożliwia cięcie wodą i profesjonalną obróbkę materiałów twardych oraz miękkich poprzez prowadzenie ekstremalnie wysokiego ciśnienia wody wzdłuż krawędzi cięcia. Metoda ta pozwala na wyjątkowo precyzyjne cięcie różnych rodzajów materiałów, w żadnym stopniu nie wpływając na ich właściwości.

Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu perfekcyjnie dopasowujemy prędkość cięcia i grubość materiału ściernego do rodzaju i grubości materiału poddawanemu obróbce, dlatego zarówno w przypadku cięcia strumieniem wody płytek ceramicznych, kamienia jak i metali proponujemy Klientom dostęp do najwyższej możliwej precyzji cięcia dostępnej na rynku. Dowiedz się więcej o zaletach WaterJet!

Zalety cięcia strumieniem wody – poznaj korzyści technologii cięcia materiałów wodą!

Proces cięcia strumieniem wody stanowi jedną z najbardziej ekologicznych i najbezpieczniejszych technologii obróbki materiałów, która pozwala jednocześnie na utrzymanie nieprawdopodobnie wysokiej precyzji obróbki.

Poznaj zalety cięcia wodą!

  • uniwersalność – wszechstronność przecinania strumieniem wody metalu pozwala zarówno na wycinanie wodą dużych elementów, jak skomplikowanych, niewielkich kształtów.
  • wszechstronność – szerokie zastosowanie technologii cięcia wodą materiałów o zróżnicowanych strukturach sprawia, że technologia ta znajduje zastosowanie w każdej branży związanej z kształtowaniem krawędzi materiałów.
  • ekologiczność i bezpieczeństwo – ekologiczne cięcie wodą pozostaje znacznie bardziej przyjazne dla środowiska niż większość innych metod obróbki (wykonując cięcie wodą nie generujemy odpadów i zachowujemy ograniczone zużycie energii). Jednocześnie obróbka krawędzi materiału z użyciem wody nie powoduje ich odkształceń ani innych uszkodzeń.
  • precyzja – metoda cięcia metalu z wykorzystaniem strumieniem wody zapewnia doskonałą precyzję cięcia (co najmniej porównywalną z innymi rynkowymi metodami cięcia) bez względu na średnicę, rodzaj i strukturę materiału.

Usługi cięcia wodą pozwalają na ograniczanie kosztów związanych z dodatkową obróbką i niejednokrotnie pozostają bardziej skutecznie w stosunku do innych metod cięcia. Wszystko to sprawia, że czysty strumień wody stosowany jest coraz powszechniej na rynku. W naszej firmie przeprowadzamy cięcie różnych materiałów, a w naszej ofercie obróbki metalu strumieniem wody znajdują się między innymi:

  • Cięcie wodą mosiądzu
  • Cięcie aluminium z pomocą strumienia wody
  • Obróbka stali nierdzewnej
  • Cięcie innych rodzajów materiałów (cięcie wodą gumy, szkła, kamienia i wielu innych)

Zastosowanie cięcia strumieniem wody różnych materiałów – metale kolorowe, stal i nie tylko!

Przykłady zastosowań cięcia wodą materiałów można wymieniać niemal bez końca – ta precyzyjna metoda obróbki materiałów wykorzystywana jest w przemyśle metalowym (m. in. przy produkcji elementów konstrukcyjnych), przemyśle kamieniarskim (np. przy formowaniu płyt blatów kuchennych) czy w przemyśle szklarskim oraz w wielu innych dziedzinach.

Zastanawiasz się, czy technologia cięcia strumieniem wody sprawdzi się w Twojej branży? Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Cięcie metalu wodą — obróbka stali oraz innych tworzyw

Wszechstronność, jaką odznacza się cięcie wodą, opiera się nie tylko na możliwości wykorzystania technologii w zróżnicowanych sektorach przemysłu czy wykonania rozmaitych, nawet bardzo skomplikowanych detali. WaterJet pozwala przede wszystkim na obróbkę wszelkiego typu tworzyw, w tym również tych najtwardszych. Właśnie dlatego w naszej firmie oferujemy cięcie wodą stali, pozostałych metali, kamienia naturalnego, a także wielu innych materiałów. W ten sposób możemy odpowiadać na odmienne oczekiwania Klientów.

Profesjonalne cięcie stali wodą w atrakcyjnej cenie

Jako zespół wykwalifikowanych specjalistów w zakresie cięcia wodą metalu oraz innych tworzyw jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość, precyzję i terminowość realizacji projektów przy jednoczesnym zachowaniu przystępnych cen usługi. Co więcej, technologia WaterJet zapewnia powtarzalność, dzięki czemu możemy zająć się także produkcją seryjną zamówionych detali. Zapraszamy do nawiązania współpracy!

Pełna Oferta:

Scroll to Top
Logo Cięcie Wodą Toruń

Cięcie Wodą Toruń