Logo Cięcie Wodą Toruń

Cięcie Wodą Toruń

Cięcie szkła wodą

Cięcie Wodą Toruń

Cięcie szkła wodą

Cięcie strumieniem wody – technologia WaterJet odpowiedzią na współczesne potrzeby

W naszej firmie od lat oferujemy usługi cięcia wodą szkła, a to, co nas wyróżnia to wieloletnia kultura pracy – każde zadanie traktujemy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, niezależnie od stopnia jego zaawansowania. Jednocześnie zapewniamy dostęp do nowoczesnych, sprawdzonych rozwiązań – czysty strumień wody, jaki wykorzystujemy, wraz z materiałem ściernym nie powodują uszkodzeń na powierzchni przecinanych materiałów ani w obrębie ich wewnętrznej struktury. Ostatecznie dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w sektorze technologii cięcia wodą zapewniamy profesjonalne cięcia szkła na najwyższym poziomie – z nastawieniem na pełną skuteczność, doskonałą precyzję cięcia i maksymalne bezpieczeństwo przecinanych strumieniem wody materiałów. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Cięcie szkła wodą – na czym polega technologia WaterJet?

Wycinanie wodą szkła polega w uproszczeniu na prowadzeniu wody pod wysokim ciśnieniem wzdłuż wyznaczonych krawędzi cięcia (robocze ciśnienie cięcia może wynosić nawet 4000 barów). Jest to rozwiązanie nie tylko skuteczne, ale i wysoce ekologiczne oraz w pełni bezpieczne dla obrabianego materiału.

Technologia cięcia strumieniem wody pod wysokim ciśnieniem zapewnia doskonałą precyzję cięcia różnych materiałów przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wykończenia ich powierzchni oraz wąskich szczelin cięcia, czego nie oferuje większość innych metod cięcia szkła na rynku.

Korzyści i zastosowanie cięcie wodą szkła – szansa na oszczędność i zrównoważony rozwój

Korzyści cięcia wodą są ogromne – wysokie ciśnienie wody w zestawieniu z profesjonalną głowicą tnącą i wieloletnim doświadczeniem gwarantuje nie tylko doskonałą precyzję cięcia, ale i wyraźną oszczędność.

  • Proces cięcia szkła z wykorzystaniem strumienia wody pozwala na ograniczenie kosztów, związanych z dodatkową obróbką krawędzi cięcia po jego zakończeniu – bez względu na rodzaj szkła nie trzeba po nas poprawiać!
  • Cięcie szkła strumieniem wody umożliwia wycinanie nawet bardzo skomplikowanych kształtów o zróżnicowanych rozmiarach, czego nie zapewnia cięcie materiałów wycinarką laserową – możliwości są niemal nieograniczone!
  • Profesjonalne cięcie szkła z wykorzystaniem strumienia wody stanowi rozwiązanie korzystne dla środowiska – nie generujemy odpadów ani pyłów, z kolei woda wykorzystana w procesie cięcia może być użyta wielokrotnie.

Działania związane z wykorzystaniem technologii cięcia z pomocą strumienia wody pozwalają na precyzyjne kształtowanie nie tylko krawędzi szkła, ale i m. in. ceramiki, kamienia oraz metalu. Wszechstronne zastosowanie technologii cięcia strumieniem czystej wody sprawia, że jesteśmy gotowi na wyzwania – skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Cena cięcia szkła strumieniem wody – czy wycinanie wodą szkła jest drogie?

Cięcie materiałów strumieniem wody należy do grupy najbezpieczniejszych metod obróbki – wysokie ciśnienie wody wykorzystywane w procesie cięcia (po właściwym dopasowaniu ciśnienia i szerokości strumienia wody) umożliwia przecinanie różnego rodzaju materiałów bez wpływania na ich właściwości, ograniczając ryzyko uszkodzenia przecinanego materiału do minimum (niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z obróbką szkła laminowanego czy np. ze standardowym cięciem luster wodą). W naszej firmie każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego skontaktuj się z nami, aby uzyskać spersonalizowaną ofertę i odpowiedzi na swoje pytania!

Dlaczego warto powierzyć nam cięcie szkła wodą?

Technologia cięcia wodą szkła łączy precyzję z efektywnością, zapewniając szereg niepodważalnych korzyści. Umożliwia sprawną realizację dużych zamówień, a co najważniejsze znakomicie służy do obróbki delikatnych tworzyw, minimalizując ryzyko powstawania na nich pęknięć, rys czy innych defektów. Przekłada się to na oszczędność materiału, jak również finansów, ponieważ zmniejsza się ilość odpadów, a co za tym idzie – obniżają się koszty produkcji. Zleć nam cięcie szkła wodą i zwiększ konkurencyjność swojej oferty już wkrótce!

Pełna Oferta:

Scroll to Top
Logo Cięcie Wodą Toruń

Cięcie Wodą Toruń